Mzuri CFI – teraz każdy może czerpać korzyści z inwestowania w mieszkania na wynajem

inwestowanie w nieruchomości

Mzuri Crowd Fund Investing (Mzuri CFI) to pomysł Sławka Muturi, uznanego eksperta z dziedziny inwestowania w nieruchomości, założyciela Grupy Mzuri. Inicjatywa ta umożliwia grupowe inwestowanie w mieszkania na wynajem celem uzyskania ponadprzeciętnych zysków z zachowaniem niskiego ryzyka.
Do tej pory na rynku nieruchomości inwestować mogły tylko osoby, które posiadały wysoką nadwyżkę gotówki. Celem kupienia choćby małego mieszkania na wynajem inwestor musiał dysponować przynajmniej kilkudziesięcioma tysiącami złotych. Ta bariera znacznie ograniczała możliwości inwestowania w nieruchomości przeciętnemu Kowalskiemu.
Mzuri CFI znosi to ograniczenie i udostępnia rynek nieruchomości dla inwestorów, którzy, ze względu na wysokie kapitałowe bariery wejścia, omijali z daleka ten sposób inwestowania. Wystarczy, że Kowalski dysponuje gotówką w wysokości od 10.000 zł, by zacząć czerpać korzyści generowane przez zakup mieszkań na wynajem.
Mzuri CFI zbiera kapitał od inwestorów i przeznacza go na zakup mieszkań i ich remont. Następnie mieszkania są wynajmowane, co generuje stały przychód w postaci czynszu najmu. Inwestorowi należy się udział w zysku w kwocie proporcjonalnej do wpłaconego przezeń kapitału.
Oprócz zakupu mieszkań na wynajem Mzuri CFI kupuje również całe kamienice, które remontuje a następnie sprzedaje mieszkania z przeznaczeniem na wynajem. W ten sposób wzrasta wartość nieruchomości, a co za tym idzie – zysk inwestorów.
Inwestowanie z Mzuri CFI pozwala na ograniczenie ryzyka i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu, którego nie zapewni żadna lokata bankowa. Pierwsza inicjatywa grupowego inwestowania, uruchomiona przez Grupę Mzuri pod nazwą Mzuri CFI 1, do której nabór zakończył się sukcesem w grudniu 2014 roku, wykaże się ponad 10% zwrotem w skali roku. Zadaniem tej spółki był zakup atrakcyjnej inwestycyjnie kamienicy w celu przeprowadzenia jej remontu i sprzedaży mieszkań z przeznaczeniem na wynajem. Aktualnie uruchomione są dwa wehikuły inwestycyjne, do których trwa nabór inwestorów:
– Mzuri CFI 2 – spółka nabędzie portfel mieszkań na wynajem i będzie regularnie wypłacać udziałowcom zysk z najmu. Zwrot szacowany jest na poziomie ok. 6-7% rocznie. UWAGA! OSOBY KTÓRE ZDECYDUJĄ SIĘ PRZYSTĄPIĆ DO MZURI CFI 2 DO 5 PAŹDZIERNIKA ZDĄŻĄ JESZCZE OBJĄĆ UDZIAŁY PO CENIE NOMINALNEJ. PO TYM TERMINIE CENA ZA UDZIAŁY WZROŚNIE!
– Mzuri CFI Alfa – spółka nabędzie portfel mieszkań na wynajem oraz będzie kupować pojedyncze mieszkania i całe kamienice w celu ich wyremontowania i sprzedania po podniesieniu ich wartości. Przez 5 lat całość zysku będzie re-inwestowana, co pozwoli na uzyskanie ok. 50% wzrostu majątku. Po tym okresie Spółka rozpocznie regularne wypłaty zysku z najmu, co przełoży się na ok. 10% roczny zwrot dla inwestorów. SPÓŁKA ZBIERA KAPITAŁ TYLKO DO 15 LISTOPADA 2015.
Zalety inwestowania z Mzuri CFI
Mzuri CFI potrafi osiągać ponadprzeciętne zyski w porównaniu do alternatywnych inwestycji dzięki wyszukiwaniu nieruchomości będących okazją inwestycyjną i taniemu (choć jakościowo wysokiemu) wyremontowaniu i wynajęciu ich przy niskich kosztach własnych. Dzięki dużej skali działania Mzuri CFI ma dostęp do większych transakcji niedostępnych przy niskim kapitale (np. zakup całych kamienic) oraz dostęp do okazji inwestycyjnych w całej Polsce. Zebrany kapitał zabezpieczony jest realnymi aktywami, które charakteryzuje dywersyfikacja na wiele lokalizacji i typów projektów inwestycyjnych. I co ważne – inwestor ma spokój, nie traci czasu wolnego i nie musi znać się na inwestowaniu (nie musi nawet mieszkać w Polsce!). Wszystko zrobią za niego specjaliści z Grupy Mzuri.
Jeżeli chcieliby Państwo otrzymać bardziej szczegółowe informacje na temat Mzuri CFI i planów związanych z kolejnymi edycjami, zapraszamy do zapisania się do newslettera, wystarczy wysłać email z treścią „Mzuri CFI” na adres biuro@mzuricfi.pl.
Zapraszamy również do odwiedzania stron internetowych www.mzuriCFI.pl i www.mzuri.pl.
O Grupie Mzuri
Mzuri jest największą w Polsce firmą obsługującą najem mieszkań i jedyną firmą, która kompleksowo łączy usługi inwestycyjne i zarządzania mieszkaniami. Zarządza ponad 1.300 mieszkaniami i domami na wynajem w blisko dwudziestu miastach Polski. Około 25% z tych nieruchomości zostało kupione przez specjalistów z Grupy Mzuri. Grupa Mzuri wyszukuje okazje inwestycyjne i przeprowadza proces zakupu i remontu mieszkań dla inwestorów i może poszczycić się liczbą kilkuset zadowolonych Klientów z Polski i z zagranicy.

20 Comments on “Mzuri CFI – teraz każdy może czerpać korzyści z inwestowania w mieszkania na wynajem

 1. Znam tą spółkę, inwestuję tam i licze, ze przez wasz portal będę miał dostep do szerszej oferty inwestycyjnej, nie tylko Mzuri

 2. Ciekawe rzeczy!!!

 3. grupowe inwestycje w mieszkania on

  Takie inwestycje się dzieją, tylko nigdy nie było mnie stać, aby wejść w projekt mając 50000 zł. A kredyt nie jest dla mnie. Czekam na więcej projektów, tak abym mógł zainwestować co najmniej w 10, po 5000 zł. Fajny serwis, fajna usługa, świetna inicjatywa

  • dziękujemy, pracujemy mocno aby projektów było więcej. teraz kończy sie nasza kampania na crowdangels.pl, gdzie pozyskujemy kapitał startowy i jesteśmy mocno zajęci prowadząc rozmowy z inwestorami. Więcej projektow juz wkrótce, wracaj da nas i koniecznie zapisz sie do newslettera na sharevestors.com – będziemy informować o każdym nowym projekcie.

 4. Piotr R. on

  Jak już inwestuję przez MzuriCFI, ale bezpośrednio. Nie wiedziałem, że takie rozwiązania jak wasze istnieją w polskim internecie. Potrzeba wam wiecej projektów na strone, z wiekszej ilości firm, wtedy z pewnością bedę tu zaglądał częściej.

  • Piotr, pracujemy nad tym. Wkrótce bedą dziesiątki projektów, dla twojej wygody, abyś miał wszystko w jednym miejscu. Pozdrawiam

 5. Henryk Zawistowski on

  To co robicie wprowadzając tą formę crowdfundingu na rynek to bardzo smiałe przedsiewzięcie. podoba mi się. trzymam kciuki za sharevestors.com

  • Dziekujemy panu za miłe słowa. Zapraszamy do inwestycje w prezentowane przez naszych partnerów projekty.

 6. Podoba mi się ta inicjatywa, podoba mi się, że jest dostep online i taka niska kwota wejścia.

  • pracujemy obecnie nad rozwiazaniem, które sprawi, ze kwoty wejscia moga być jeszcze niższe. Zagladaj tutaj i sprawdzaj co się dzieje.

 7. Józeeef on

  Również popieram inicjatywę. Well done!!!

 8. Biuro Nieruchomości on

  Czy przewidujecie opcje wystawiania nieruchomości przez biura pośrednictwa?

  • Jest to opcja nad która warto się zastanowić. Weźmiemy taką opcję pod uwagę przy planowaniu kolejnych kroków.

 9. Piotr Tarkowski on

  ja już od dawna inwestuję w Mzuri, zwroty d..y nie urywają, ale zawsze to lepiej niż śmieszne 1,5% z banku. tyle w temacie

 10. Targowiczanin on

  O, i to są ciekawe wieści, jak z zabezpieczeniem kapitału?

 11. Wszedłem w jeden projekt MzurCFI, i jest spoko, ale tutaj na sharevestors.com widzę, że gwarantowane są lepsze zwroty z inwestycji, a to mnie przekonuje najbardziej

 12. Dżoł-en on

  No prozę, crowdfunding nieruchomości dotarł do polski, zaledwie dwa lata po debiucie w USA. czas w kraju przyspiesza, trzymak kciuki sharevestors.com

 13. Rehabilitant on

  Ja już tak inwestuję i to się opłaca. Co pół roku wpływa kaska na konto, i tak do końca świata :)

 14. Fiona Gorton on

  Dobry przykład oby tak dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*